Informacija keleiviams

PAKAVIMO PROCESAS

    Bagažo pakavimo procedūra atliekama prieš registraciją ir trunka mažiau nei vieną minutę. 
  Jus perduodate savo lagaminą vienam iš mūsų darbuotojų prie  stovo, ir jis pradeda pakavimo procesą. Tuo tarpu jūs galite sumokėti už paslaugą, o po bagažo atgavimo tęsti registraciją.
 Jums pageidaujant, mūsų darbuotojas gali padaryti išpjovas plėvelėje rankenoms ir ratukams. 
 

 

Kam man reikia pakuotis bagažą?

Bagažas turi būti supakuotas, kad būtų užtikrintas jo turinio saugumas. Taip pat tai užkerta kelią galimai žalai jūsų kuprinei ar lagaminui.

Muitinės kontrolė.

Įprastai bagažo patikrinimas atliekamas keliais etapais ir skirtingais aparatais, todėl nėra būtinumo jo atidaryti, o plėvelė lieka nepažeista. Tik esant būtinumui, muitinės darbuotojai gali norėti patikrinti Jūsų bagažo turinį rankiniu būdu. Šiuo atveju muitinės darbuotojai susisieks su jumis, kadangi patikrinimas gali būti atliekamas tik dalyvaujant bagažo savininkui.

Ką daryti, jei jūsų bagažas buvo atidarytas?

Jei pasibaigus kelionei jūs pastebėsite, kad jūsų bagažo plėvelė buvo nuplėšta, neskubėkite paimti jo nuo bagažo surinkimo juostos. Šio atveju, mes rekomenduojame pirmiausiai susisiekti su muitinės pareigūnais ir parodyti jiems čekį, įrodantį, kad jūsų bagažas buvo supakuotas. Nuplėšta bagažo plėvelė – blogas ženklas, tačiau kol jūsų bagažas lieka ant juostos, jūs nesate atsakingi už įsilaužimo pasekmes.

Ką daryti, jei jūs praradote savo bagažą?

Jūs turite susisiekti su oro uosto administracija.

If you have purchased the Protection you should register at our website

Kelionės į JAV ar tranzitu per Jungtinės Amerikos Valstijos.

Keliaujant tranzitu per Jungtines Amerikos Valstijas arba jei JAV yra jūsų kelionės galutinis tikslas, reikia žinoti, kad plėvelė, į kurią buvo supakuotas jūsų bagažas greičiausiai bus nuimta. Griežtos TSA (Transporto saugos administracijos) taisyklės reikalauja rankiniu būdu patikrinti visą bagažą, atvykstantį į šalį. Dėl tos pačios priežasties jūs negalite užrakinti savo lagamino spynomis, kurių fiksatorius nepatvirtintas TSA.

Nepaisant viso, mes vis dėlto rekomenduojame supakuoti bagažą, nes tokiu atveju jis bus apsaugotas visos keliones  metu (prieš atvykstant į JAV).
Jūs taip pat galite naudoti dėklą lagaminui ir užrakinti jį TSA spynomis. Šiuo atveju, TSA gali atidaryti jūsų bagažą ir užfiksuoti po patikrinimo. aptarnavimo punktuose jūs galėsite rasti reikalingų spynų ir dėklų lagaminams.

 

 


Up